1700-tal, smärre bruksslitage, längd ca 30 cm
650 SEK | 2016-05-01 19:12 |
600 SEK | 2016-05-01 18:50 |
500 SEK | 2016-04-30 20:24 |
450 SEK | 2016-04-30 22:19 |
250 SEK | 2016-04-16 14:19 |
200 SEK | 2016-04-14 21:56 |
50 SEK | Startpris |