Mässing samt valnöt, bruksslitage, mindre märken och repor, höjd ca 60 cm.
3 800 SEK | 2016-05-01 18:45 |
3 600 SEK | 2016-05-01 18:57 |
1 600 SEK | 2016-05-01 10:36 |
1 500 SEK | 2016-04-30 13:32 |
500 SEK | 2016-04-14 19:10 |
300 SEK | 2016-04-25 12:21 |
200 SEK | 2016-04-17 23:38 |
75 SEK | 2016-04-15 15:56 |
50 SEK | Startpris |