3 st hyllplan i fanerat teak, bruksslitage.
600 SEK | 2016-05-01 19:20 |
550 SEK | 2016-05-01 19:19 |
500 SEK | 2016-05-01 19:19 |
450 SEK | 2016-05-01 19:19 |
250 SEK | 2016-05-01 17:17 |
175 SEK | 2016-04-25 15:32 |
125 SEK | 2016-04-25 10:09 |
50 SEK | Startpris |