Ram med teakfaner, fasettslipat spegelglas, 1950-tal, smärre bruksslitage, 120 x 60 cm.
350 SEK | 2016-05-08 19:46 |
300 SEK | 2016-05-08 19:46 |
200 SEK | 2016-05-08 17:38 |
125 SEK | 2016-04-25 22:50 |
50 SEK | Startpris |