Bruksslitage, fanerskada, längd 80 cm.
550 SEK | 2016-05-08 19:05 |
500 SEK | 2016-05-08 19:05 |
300 SEK | 2016-05-08 19:04 |
250 SEK | 2016-05-08 19:04 |
200 SEK | 2016-05-01 18:51 |
175 SEK | 2016-04-27 20:35 |
150 SEK | 2016-04-24 23:00 |
50 SEK | 2016-04-20 22:27 |
50 SEK | Startpris |