Ett par, brännförgylld brons på stenplatta, höjd 46 cm, skador
350 SEK | 2016-05-08 20:02 |
300 SEK | 2016-05-08 20:02 |
150 SEK | 2016-05-08 20:02 |
100 SEK | 2016-05-08 15:47 |
75 SEK | 2016-04-30 15:21 |
50 SEK | 2016-04-29 11:49 |
50 SEK | Startpris |