Motiv av Köln, 1800-talets slut, smärre bruksslitage, 73 x 60 cm.
700 SEK | 2016-05-08 19:00 |
650 SEK | 2016-05-08 18:44 |
600 SEK | 2016-05-08 18:36 |
550 SEK | 2016-05-08 18:31 |
350 SEK | 2016-05-03 20:33 |
50 SEK | Startpris |