Teak, bruksslitage, repor samt märken, 90 x 40 cm, höjd 69/104 cm.
300 SEK | 2016-05-08 19:02 |
250 SEK | 2016-05-08 19:02 |
100 SEK | 2016-05-02 23:06 |
50 SEK | Startpris |