Al, bruksslitage, repor samt märken, 50 x 31 cm, höjd 57 cm.
200 SEK | 2016-05-08 18:43 |
175 SEK | 2016-05-08 18:23 |
50 SEK | 2016-04-30 17:59 |
50 SEK | Startpris |