Bra Bohag, bruksslitage, fläckar, repor, lagning, röklukt, 100 x 66 cm, höjd 51 cm.
150 SEK | 2016-05-15 18:37 |
125 SEK | 2016-05-15 19:02 |
50 SEK | Startpris |