Koppar, början av 1900-tal, smärre bruksslitage, höjd 35 cm
125 SEK | 2016-05-11 21:18 |
100 SEK | 2016-05-15 19:25 |
50 SEK | 2016-04-28 18:58 |
50 SEK | Startpris |