18/1900-tal, Kantondekor, vas, uppläggningsfat samt 6 st småfat, nagg på vas.
550 SEK | 2016-05-15 19:03 |
500 SEK | 2016-05-15 19:03 |
200 SEK | 2016-05-11 21:04 |
50 SEK | Startpris |