Början av 1900-tal, drickamålad furu, sprickor samt bruksslitage, 88 x 46, höjd 173 cm
900 SEK | 2016-05-15 19:42 |
850 SEK | 2016-05-15 19:42 |
600 SEK | 2016-05-15 19:41 |
500 SEK | 2016-05-15 13:38 |
350 SEK | 2016-05-14 15:51 |
100 SEK | 2016-04-28 21:24 |
50 SEK | Startpris |