Hus i päronträ med detaljer i emalj, omkring sekelskifte 18/1900-tal, med 3 st flaskor, höjd 8 cm, smärre bruksslitage, längd schatull 18 cm
1 400 SEK | 2016-05-14 21:05 |
1 300 SEK | 2016-05-15 19:44 |
750 SEK | 2016-05-14 21:01 |
450 SEK | 2016-05-14 07:28 |
175 SEK | 2016-04-29 23:35 |
50 SEK | Startpris |