Göteborg, 1940/50-tal, smidesställning, smärre bruksslitage
450 SEK | 2016-05-15 19:44 |
400 SEK | 2016-05-13 14:27 |
300 SEK | 2016-05-11 21:21 |
125 SEK | 2016-05-07 22:14 |
100 SEK | 2016-05-01 02:42 |
50 SEK | 2016-04-27 17:17 |
50 SEK | Startpris |