Med lådor i sarg, snurrbar skiva, smärre bruksslitage, mindre repor, diam. 50 cm, höjd 63 cm.
175 SEK | 2016-05-15 19:05 |
150 SEK | 2016-05-15 19:04 |
100 SEK | 2016-05-15 16:32 |
50 SEK | 2016-04-25 22:57 |
50 SEK | Startpris |