Spisani, Italien, såld via Svenskt Tenn, plast, bruksslitage, repor, längd 69 cm.
600 SEK | 2016-05-15 19:57 |
550 SEK | 2016-05-15 19:57 |
450 SEK | 2016-05-15 19:57 |
300 SEK | 2016-05-12 14:03 |
250 SEK | 2016-04-28 21:37 |
250 SEK | 2016-05-12 12:30 |
175 SEK | 2016-04-29 11:40 |
50 SEK | Startpris |