Omkring sekelskifte 18/1900-tal, dekormålad, smärre bruksslitage, 64 x 50 cm.
450 SEK | 2016-05-15 12:13 |
400 SEK | 2016-05-14 07:28 |
350 SEK | 2016-05-12 20:05 |
150 SEK | 2016-05-08 22:15 |
100 SEK | 2016-05-01 13:03 |
50 SEK | Startpris |