9 st, bruksslitage, enstaka nagg, en med missfärgning samt glasyrkrackeleringar.
350 SEK | 2016-05-22 19:29 |
300 SEK | 2016-05-16 10:50 |
100 SEK | 2016-05-07 22:00 |
50 SEK | Startpris |