2 st, omkring sekelskifte 18/1900-tal, saknar lock, nagg, höjd ca 16 cm
650 SEK | 2016-05-22 19:04 |
600 SEK | 2016-05-22 19:03 |
400 SEK | 2016-05-22 19:03 |
300 SEK | 2016-05-09 17:57 |
75 SEK | 2016-05-12 14:52 |
50 SEK | Startpris |