Omkring sekelskifte 18/1900-tal, senare klädsel, smärre bruksslitage
800 SEK | 2016-05-22 19:36 |
750 SEK | 2016-05-22 19:36 |
600 SEK | 2016-05-22 19:35 |
400 SEK | 2016-05-17 20:47 |
250 SEK | 2016-05-21 15:02 |
75 SEK | 2016-05-15 20:40 |
50 SEK | 2016-05-04 13:34 |
50 SEK | Startpris |