Smärre bruksslitage, skador, 3 sitsar, uppfällbara, längd 150 cm.
550 SEK | 2016-05-21 21:29 |
500 SEK | 2016-05-22 17:25 |
400 SEK | 2016-05-22 14:43 |
75 SEK | 2016-05-07 22:52 |
50 SEK | Startpris |