Början av 1900-tal, smärre bruksslitage, senare el, höjd 65 cm
350 SEK | 2016-05-22 15:20 |
350 SEK | 2016-05-22 18:38 |
250 SEK | 2016-05-22 10:50 |
100 SEK | 2016-05-21 19:28 |
50 SEK | 2016-05-09 18:59 |
50 SEK | Startpris |