Italien, keramik, signerad B37/35, ej funktionstestad, nagg, höjd exkl. skärmhållare 37 cm.
650 SEK | 2016-05-09 16:13 |
600 SEK | 2016-05-22 20:02 |
400 SEK | 2016-05-22 20:01 |
300 SEK | 2016-05-22 18:38 |
125 SEK | 2016-05-12 22:58 |
50 SEK | Startpris |