1960/0-tal, lackerad plåt, smärre bruksslitage, fungerar vid enklare test, höjd ca 45 cm.
150 SEK | 2016-05-22 20:07 |
125 SEK | 2016-05-18 19:43 |
100 SEK | 2016-05-16 16:55 |
75 SEK | 2016-05-12 23:00 |
50 SEK | Startpris |