1700-tal, bruksslitage, 53 x 40 cm, höjd 23 cm.
450 SEK | 2016-05-22 19:11 |
400 SEK | 2016-05-21 23:28 |
350 SEK | 2016-05-06 06:46 |
250 SEK | 2016-05-03 21:57 |
50 SEK | Startpris |