Omkring sekelskifte 18/1900-tal, porslin målad dekor i form av kvinnor, fot samt hänklar i förgylld brons, höjd 26 cm, bra skick
250 SEK | 2016-05-22 19:14 |
200 SEK | 2016-05-22 18:17 |
175 SEK | 2016-05-22 11:04 |
100 SEK | 2016-05-21 19:31 |
50 SEK | Startpris |