4 st, formpressad teakfaner samt rostfritt stål, bruksslitage, stapelbara.
650 SEK | 2016-05-22 16:52 |
600 SEK | 2016-05-22 19:19 |
150 SEK | 2016-05-07 22:48 |
50 SEK | 2016-05-02 17:49 |
50 SEK | Startpris |