Teak samt ek, med tre utdragslådor, bruksslitage, mindre faneérskada, repor, 85 x 38 cm, höjd 73 cm.
450 SEK | 2016-05-29 18:58 |
400 SEK | 2016-05-27 13:26 |
150 SEK | 2016-05-25 09:17 |
50 SEK | 2016-05-12 20:50 |
50 SEK | Startpris |