Göteborg, 1940/50-tal, alm samt björfaner med intarsiadekor på över dörrpar, bra skick, 107 x 46, höjd 175 cm.
500 SEK | 2016-05-29 19:32 |
450 SEK | 2016-05-29 19:32 |
300 SEK | 2016-05-24 20:51 |
250 SEK | 2016-05-29 19:32 |
175 SEK | 2016-05-29 19:32 |
50 SEK | Startpris |