Teak, 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, mindre märken och repor, ett utbytt beslag, 142 x 41 cm, höjd 132 cm.
800 SEK | 2016-05-29 19:03 |
750 SEK | 2016-05-29 19:03 |
600 SEK | 2016-05-29 19:03 |
300 SEK | 2016-05-28 19:25 |
50 SEK | Startpris |