Jugend, tidigt 1900-tal, ek, bruksslitage, 76 x 49 cm, höjd 188 cm.
1 500 SEK | 2016-05-29 19:04 |
1 400 SEK | 2016-05-29 19:04 |
750 SEK | 2016-05-29 19:03 |
550 SEK | 2016-05-29 17:11 |
500 SEK | 2016-05-29 17:10 |
250 SEK | 2016-05-24 21:56 |
200 SEK | 2016-05-20 16:38 |
50 SEK | 2016-05-20 13:56 |
50 SEK | Startpris |