Bruksslitage, skador, höjd kanna 20 cm.
300 SEK | 2016-05-29 19:51 |
250 SEK | 2016-05-29 19:51 |
100 SEK | 2016-05-25 22:26 |
75 SEK | 2016-05-29 18:16 |
50 SEK | Startpris |