Mitten av 1900-tal, med skärm i blå plast samt kupa i vitt glas, bruksslitage, repor samt märken och mindre buckla i plast, diam. 55 cm.
300 SEK | 2016-05-22 19:45 |
250 SEK | 2016-05-29 20:05 |
125 SEK | 2016-05-29 20:05 |
50 SEK | Startpris |