Teak, 2 delar, slitage och repor, mått största bord 44 x 27 cm, höjd 46 cm.
350 SEK | 2016-05-29 19:14 |
300 SEK | 2016-05-29 19:14 |
250 SEK | 2016-05-25 04:51 |
200 SEK | 2016-05-27 13:29 |
50 SEK | 2016-05-16 13:03 |
50 SEK | Startpris |