Vit, blå samt röd metall, smärre bruksslitage, repor, märken, saknar takkontakt, diam. 50 cm.
1 200 SEK | 2016-05-29 11:17 |
1 100 SEK | 2016-05-29 17:14 |
600 SEK | 2016-05-28 16:42 |
400 SEK | 2016-05-24 12:09 |
150 SEK | 2016-05-15 20:23 |
100 SEK | 2016-05-17 14:20 |
50 SEK | Startpris |