"Gamla trähus vid Nytorget i Stockholm", signerad samt numrerad ( 16/150), 40 x 57 cm.
500 SEK | 2016-05-29 18:58 |
450 SEK | 2016-05-29 19:21 |
200 SEK | 2016-05-29 18:17 |
50 SEK | 2016-05-12 20:58 |
50 SEK | Startpris |