Ett par, ek omkring sekelskifte 18/1900-tal, skador på klädsel baktill.
500 SEK | 2016-06-06 19:35 |
450 SEK | 2016-06-05 22:26 |
400 SEK | 2016-06-04 07:12 |
175 SEK | 2016-06-03 22:40 |
75 SEK | 2016-05-25 19:08 |
50 SEK | Startpris |