Bruksslitage, fläckar samt repor, omärkt, 75 x 45cm, höjd 70 cm.
450 SEK | 2016-06-06 16:12 |
400 SEK | 2016-06-06 19:36 |
300 SEK | 2016-06-06 19:36 |
75 SEK | 2016-05-30 20:07 |
50 SEK | Startpris |