Mitten av 1900-tal, björk, bruksslitage, 80 x 220 höjd 86 cm.
1 400 SEK | 2016-05-30 21:02 |
1 300 SEK | 2016-06-04 07:08 |
1 100 SEK | 2016-06-02 17:28 |
175 SEK | 2016-05-19 13:06 |
50 SEK | Startpris |