Teak, med en klaff, bruksslitage, repor samt märken på skiva, 125 x 80 cm, klaff á 40 cm, höjd 72 cm.
600 SEK | 2016-06-06 16:00 |
550 SEK | 2016-06-06 19:04 |
450 SEK | 2016-06-05 18:19 |
50 SEK | 2016-05-25 09:25 |
50 SEK | Startpris |