Signerad samt daterad 52 i trycket, 54 x 40 cm.
1 500 SEK | 2016-06-04 16:24 |
1 400 SEK | 2016-06-04 15:43 |
1 200 SEK | 2016-06-01 13:25 |
1 100 SEK | 2016-05-23 23:37 |
1 000 SEK | 2016-05-23 11:25 |
50 SEK | Startpris |