Flintgods, 8 koppar med fat och assiett, smärre bruksslitage, mindre repor, tot. 24 delar.
1 900 SEK | 2016-06-06 17:57 |
1 800 SEK | 2016-06-06 20:01 |
1 600 SEK | 2016-06-06 13:35 |
750 SEK | 2016-05-31 13:51 |
700 SEK | 2016-05-30 20:01 |
50 SEK | Startpris |