Skiva i rotfanér, kopplade ben, omkring sekelskifte 18/1900-tal, bruksslitage, 60 x 40 cm, höjd 78 cm.
300 SEK | 2016-05-22 00:19 |
250 SEK | 2016-06-06 17:45 |
125 SEK | 2016-06-05 20:59 |
50 SEK | Startpris |