Tidigt 1900-tal, senare bemålning, bruksslitage, färgskav, 63 x 42m höjd 55/88 cm.
300 SEK | 2016-06-06 19:10 |
250 SEK | 2016-05-30 22:40 |
200 SEK | 2016-05-19 19:23 |
50 SEK | Startpris |