1800-tal, bruksslitage, längd inkl. balja 94 cm.
1 100 SEK | 2016-06-06 18:52 |
1 000 SEK | 2016-06-06 18:55 |
400 SEK | 2016-06-06 12:46 |
400 SEK | 2016-06-06 15:48 |
300 SEK | 2016-06-04 13:50 |
200 SEK | 2016-06-03 21:14 |
150 SEK | 2016-05-29 12:05 |
125 SEK | 2016-05-22 20:18 |
100 SEK | 2016-05-26 17:00 |
50 SEK | Startpris |