Teak, med tidningshylla, bruksslitage, märken och repor, 123 x 54 cm, höjd 55 cm.
300 SEK | 2016-06-06 16:04 |
250 SEK | 2016-06-06 19:20 |
125 SEK | 2016-06-06 18:57 |
50 SEK | Startpris |