Masurbjörk, bruksslitage, mindre fuktskador, 125 x 125 cm, höjd 70 cm.
600 SEK | 2016-06-12 19:02 |
550 SEK | 2016-06-12 19:02 |
500 SEK | 2016-06-12 18:51 |
400 SEK | 2016-06-12 18:52 |
250 SEK | 2016-06-12 18:09 |
200 SEK | 2016-06-12 15:55 |
175 SEK | 2016-06-08 18:32 |
100 SEK | 2016-06-06 19:45 |
50 SEK | 2016-05-26 21:24 |
50 SEK | Startpris |