Skäppor i porslin, importstämplar, krackeleringar i glasyr. 47 x 32, djup 13 cm.
125 SEK | 2016-06-12 19:30 |
100 SEK | 2016-06-12 19:30 |
75 SEK | 2016-06-03 15:21 |
50 SEK | 2016-05-29 23:51 |
50 SEK | Startpris |