Gjutjärn, troligtvis England 1800-tal, bruksslitage
650 SEK | 2016-06-12 19:31 |
600 SEK | 2016-06-12 19:31 |
400 SEK | 2016-06-12 14:10 |
250 SEK | 2016-06-11 15:24 |
75 SEK | 2016-06-07 15:14 |
50 SEK | Startpris |